Ślubowanie klasy I

W poniedziałek 29 października  uczniowie klas pierwszych zostali włączeni w poczet braci uczniowskiej. Świadkami tego wyjątkowego wydarzenia byli rodzice i ich bliscy, wychowawcy, grono pedagogiczne, dyrekcja oraz wszyscy uczniowie szkoły.
   Część artystyczną zaprezentowały same pierwszaki. Wykazali się znajomością symboli narodowych, obowiązków ucznia. Potem uczniowie złożyli na Sztandar Szkoły uroczystą przysięgę. Aktu pasowania dzieci na uczniów dokonała pani dyrektor. Każdemu pierwszakowi wręczono pamiątkowy dyplom oraz głowę przyozdobiono granatowym biretem.Po oficjalnej uroczystości dzieci z klas pierwszych udały się do sali, aby tam z rodzicami i wychowawcami dalej świętować dzień, w którym stali się pełnoprawnymi uczniami.
    Naszym Pierwszoklasistom życzymy bardzo dobrych wyników w nauce, samych radosnych chwil i wytrwałości w zdobywaniu wied