Przedstawianie "Tajemniczy las"

Zbliża się okres świąt Wielkanocnych to czas świątecznych wypieków i innych świątecznych przygotowań. I to właśnie ta przedświąteczna "gorączka" stała się doskonałą okazją do zorganizowania wycieczki na spektakl pt. "Tajemniczy las" oraz wzięcia udziału w warsztatach pieczenia i dekorowania słodkości z ciasta drożdżowego.
Dzieci z wielką radością najpier wspypywały produkty, a następnie mieszały składniki na ciasto drożdżowe. Z zaciekawieniem obserwowały jak ciasto na ich oczach rośnie. Następnie samodzielnie  wygniatały ciasto i formowały je na różne sposoby. Na koniec warsztatów cukierniczych każde z dzieci dekorowało swoją drożdżówkę mając do dyspozycji mnóstwo jadalnych ozdób i kolorowego lukru.
Zabawa z ciastem drożdżowym sprawiła naszym uczniom wielką radość. Własnoręcznie wykonane bułeczki dzieci zabrały ze sobą do domów.