Wycieczka do Julinka

Dnia 27 września 2021 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy II wyjechały na wycieczkę do Parku Rozrywki i Animacji „Julinek”.

Park Rozrywki to niezwykłe miejsce do rozwijania różnorodnych sprawności fizycznych.  Tuż po przyjeździe do Julinka, uczestnicy wycieczki udali się na pole Mini-Golfa, a następnie do parku linowego,  gdzie mieli do pokonania dwie trasy o różnym stopniu trudności. Trasa o nazwie Wesoły Klaun była najłatwiejsza do przejścia. Natomiast trasa Mały Akrobata wymagała większego sprytu i wysiłku. Składała się ona z licznych przeszkód umieszczonych na linach. Trzeba było przejść przez podesty, belki, drabinki i pętle. Wszystko odbywało się pod okiem instruktorów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem. Wielką atrakcją cieszył się również Plac Zabaw, gdzie dzieci bez ograniczeń mogły korzystać z ulubionych dmuchanych zamków oraz karuzeli. Końcowym etapem wycieczki były zabawy na placu zabaw oraz wspinanie się na ściance wspinaczkowej.

Uczniowie zmęczeni, ale bogatsi o nowe doświadczenia,  szczęśliwie wrócili do szkoły.