Dzień Rodziny

Dnia 27 maja odbyła się w naszej szkole jedna z najważniejszych uroczystości – Dzień Rodziny.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej zaprezentowanej przez uczniów klas 0 i II pod opieką swych wychowawców. Rodzice z dumą i łzami w oczach przysłuchiwali się pięknej recytacji wierszy, która przeplatała się z piosenkami. Prócz talentu krasomówczego oraz wokalnego, dzieci pokazały potencjał taneczny. Odśpiewano sto lat, złożono serdeczne życzenia, podziękowano za przybycie i wręczono prezenty dla rodziców, które dzieci własnoręcznie wykonały. Druga część imprezy to konkursy, w których brali również udział rodzice.

Na zgromadzonych czekała nie tylko uczta duchowa. Wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek.

Taka uroczystość pozostawia po sobie nie tylko miłe wspomnienia, ale przede wszystkim cementuje więzy rodzinne, zachowując tym samym tradycje, jakie budowane są w społeczności lokalnej. To był dzień pełen wrażeń.